O nás

Individuálny prístup a prepájanie vzťahov

Stell+ERP je spoločnosť zaoberajúca sa headhuntingom v oblasti IT. Ponúkame cielené vyhľadávanie IT špecialistov a špecialistiek pre spoločnosti zo všetkých segmentov. Zároveň sme stabilným partnerom pre kandidátov a kandidátky pri kariérnej zmene.
V roku 1998 prišla naša zakladateľka Lucia Štellerová, do Londýna, kde absolvovala IT kurzy a začala pracovať ako IT recruitment konzultantka.

Lucia tu získala skúsenosti s náborom SAP a ERP špecialistov, ktorých umiestňovala na medzinárodne projekty v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Nórsku a Švédsku. Práve tu stretla profesionálov, od ktorých sa veľmi veľa naučila.

V roku 2009 sa Lucia vrátila na Slovensko a založila Stell+ERP, spoločnosť poskytujúcu pomoc pri cielenom vyhľadávaní IT špecialistov a špecialistiek. Medzitým sme tím Stell+ERP rozšírili o ďalších zanietených ľudí.

Keď zahraničné spoločnosti prichádzali na slovenský trh, boli sme jedným z prvých partnerov poskytujúcich služby IT executive search. V začiatkoch sme obsadzovali SAP a ERP špecialistov a špecialistky.
Prispôsobujeme sa zmenám trhu a pokrývame IT headhunting vo všetkých technológiách a tiež poskytujeme rôzne HR služby. Disponujeme kvalitnou sieťou odborníkov a odborníčiek.

Prepájame spoločnosti s relevantnými kandidátmi a odborníkov s relevantnými spoločnosťami. Máme 15 rokov skúseností a odvahu hľadať ten správny PERFECT MATCH.
Garantujeme vám plné porozumenie vašich požiadaviek, precíznosť našej práce a odvahu v hľadaní správneho PERFECT MATCH.
Spolupráca
Budujeme trvalé vzťahy
CSR – Corporate Social Responsibility
Snažíme sa o rovnosť šancí pre všetkých a preto podporujeme projekt AJty v IT, ktorý poskytuje možnosti rozvoja v oblasti IT pre ženy všetkých vekových skupín. Inšpirujeme zamestnávateľov k diverzite a rodovej rovnosti.
AJty v IT
je občianske združenie, ktoré vzniklo v roku 2012. Podporuje a motivuje dievčatá k štúdiu informatiky a následnému zamestnaniu sa v danom odbore. Jeho víziou je, aby na IT školách študovalo aspoň 30 % dievčat a na IT pozíciách pracovalo aspoň 40 % žien.

Vyplňte formulár a my sa vám do 48 hodín ozveme.

Odvážte sa s nami zmeniť.

Mám záujem o:

Meno a priezvisko *


Email *