Pre klientov
Tvorba CV, LinkedIn profilu, motivačného listu
Existuje množstvo rád ako spraviť neprehliadnuteľné CV. Avšak správne namiešať plnohodnotný obsah, kreatívny dizajn a pritom neubrať na štruktúre a prehľadnosti je už náročnejšie. Nechajte si poradiť od odborníkov a vytvorte reprezentatívne CV a motivačný list, ktoré budú okrem vašich skúseností odrážať aj vaše Ja.

Potrebujete dať svojmu profilu na LinkedIn nový vzhľad, aktualizovať údaje či doplniť skúsenosti? Prípadne neviete, ako si profil založiť či doplniť skúsenosti? Nič sa nedeje, poradíme a usmerníme, aby ste dokázali efektívne využiť všetky výhody, ktoré táto sieť prináša.
Individuálna príprava na pohovor
Máme nadšenie pre vašu zmenu.

Je to dlho, od kedy ste boli posledný krát na pohovore a trápia vás otázky, ako sa naň pripraviť? Ponúkame pomoc pre všetkých z vás, ktorí sa cítia na trhu práce stratení.

Chodíte naopak na pohovory často, avšak nedarí sa vám? Pomôžeme vám perfektne sa pripraviť.

Myslíte si, že pohovor v angličtine je pre vás príliš komplikovaný? Strávime s vami plnohodnotný čas tak, aby ste opäť nadobudli sebavedomie a cítili sa na pohovore komfortne.

Odvážte sa zmeniť s nami!
Kariérne poradenstvo a business koučing
Radi vám pomôžeme so všetkými otázkami, ktoré sa týkajú vašich rozhodnutí. Zvažujete cestu team lídra alebo ste sa zasekli na pozícii a neviete ako ďalej? Chceli by ste zmenu a potrebovali by ste diagnostiku zručností?

Profesionálny kouč s certifikátom vám pomôže pri rozhodovaní. Ak si nie ste istí, čo je to koučing a či je to pre vás vhodná metóda, neváhajte nás kontaktovať a poradiť sa s nami.

Odvážte sa zmeniť s nami!
Naša ponuka služieb
IT headhunting
Interim
Outplacement
Tvorba CV, LinkedIn profilu, motivačného listu
Individuálna príprava na pohovor
Kariérne poradenstvo a business koučing
Referencie
Stell+ERP nám pomohol násjť IT odborníka na krátkodobý projekt, ktorý do bodky splnil všetky očakávania a úskalia zadania. Nabudúce už máme jasno koho oslovíme pri hľadaní IT špecialistov.
František Krumplička
Deloitte
Deloitte

Vyplňte formulár a my sa vám do 48 hodín ozveme.

Odvážte sa s nami zmeniť.

Mám záujem o:

Meno a priezvisko *


Email *