Carlavia - naša nová digitálna platforma

9. february 2021 | Firmy, IT Juniori, IT Seniori
Stell+ERP and Carlavia Cooperation

Udalosti z posledného roka značne urýchlili presun trhu do online priestoru. Digitálna spolupráca nás vedie k úplne novým operačným a biznis modelom a k novým procesom výmeny hodnôt (online stretnutia cez zoom, digitálne podpisy, zdieľané Cloud riešenia, a iné..).

Počas dlhých rokov fungovania sa nám stáva, že sa z našich IT kandidátov stanú dobrí známi, a niekedy aj klienti či partneri. Pred nedávnom sa takýto príbeh stal realitou. IT špecialisti v oblasti SAP, Slováci, dlhodobo žijúci vo Švajčiarsku nám ponúkli využiť ich nový nástroj založený na blockchain Carlavia.

Carlavia nám priniesla do biznisu platformu a priestor realizovať digitálnu premenu cez rôzne trhy a priemysel bez ohľadu na veľkosť. Prináša spôsob, ktorý nám pomáha prehľadne zhromažďovať dôležité dokumenty ako napríklad cenové ponuky, zmluvy, objednávky a faktúry na jednom Cloudovom mieste, do ktorého máme rýchly prístup my, ale i naši klienti odkiaľkoľvek.

Tento proces nám okrem osvojenia si nových zručností prináša aj možnosť uvoľniť naše ľudské kapacity na venovanie sa získavaniu poznatkov z trhu, na plnenie záväzkov voči klientom a kandidátom. Je to nástroj, ktorý vychádza z vysokých švajčiarskych štandardov bezpečnosti. Dáta, ktoré do Carlavie ukladáme vlastnia iba strany, ktoré k nim majú explicitný prístup.

Digitálne technológie zásadným spôsobom menia transakčný tok fungovania firiem a je kľúčové sa na tejto premene zúčastniť bez ohľadu na veľkosť biznisu.

Veríme, že Carlavia nám pomôže oslobodiť nás od vecí, ktoré musíme robiť, aby sme sa mohli venovať takým, ktoré chceme robiť.

#stellerp #carlavia #digitalplatform

Juliana Gubišová, Digital Marketing Consultant

Stell+ERP and Carlavia Cooperation
9 februára, 2021 | Firmy, IT Juniori, IT Seniori

Carlavia – naša nová digitálna platforma

Pohovor v tazkej zivotnej situacii. Ako ju odkomunikovat?
21 októbra, 2020 | IT Juniori

Ako na pohovor v ťažkej životnej situácii?

23 septembra, 2020 | IT Seniori

Životopis a najčastejšie chyby v ňom. Zistite, či ich robíte tiež.

Vyplňte formulár a my sa vám do 48 hodín ozveme.

Odvážte sa s nami zmeniť.

Mám záujem o:

Meno a priezvisko *


Email *