Java developer

Bratislava
zivnost alebo tpp

Firma vyvíja kvalitný letecký softvér pre celý svet. Naše tímy v Nemecku a na Slovensku spolupracujú na veľkých medzinárodných projektoch pre civilný a vojenský sektor v 27 krajinách sveta.

V Bratislave vyvíjame produktovú rodinu, ktorej účelom je spracovanie leteckých dát. Prostredníctvom našich produktov dokážu naši klienti letecké dáta spracovať a vizualizovať do leteckých máp, publikácií a príručiek.

Technológie, s ktorými budeš pracovať:
Java 8+, EJB, Wildfly, Spring, Oracle, JPA / Hibernate, WebServices, XML, JSON, HTML, CSS, JavaScript, vývoj Java back-end servisov a (REST) API

Písanie testov: JUnit, TestNG, Mockito
Zamestnanecké výhody, benefity
Čo iného u nás nájdeš:
• V rámci nášho teamu si naplno užiješ množstvo teambuildingov (lyžovačky, turistika, xmas party, splavy..a množstvo ďalších zaujímavých aktivít podľa ľubovôle vo svojom teame)
• Cítiš potrebu sa zdokonaliť v angličitne? Môžeš využiť internú výuku angličtiny vo firme s naozaj vynikajúcim lektorom.
• Flexi pracovný čas je pre nás samozrejmosťou
• Ak potrebuješ na chvíľu vypnúť je tu pre teba xBox a virtuálna realita
• V kuchynke na teba čaká naozaj výborná káva, tony najrôznejších čajov a čerstvé ovocie

V Bratislave vyvíjame produktovú rodinu, ktorej účelom je spracovanie leteckých dát. Prostredníctvom našich produktov dokážu naši klienti letecké dáta spracovať a vizualizovať do leteckých máp, publikácií a príručiek. Technológie, s ktorými budeš pracovať: Java 8+, EJB, Wildfly, Spring, Oracle, JPA / Hibernate, WebServices, XML, JSON, HTML, CSS, JavaScript, vývoj Java back-end servisov a (REST) API

Send us your CV:
Attach CV
Copyright © 2010 – 2020, STELL + ERP.
All rights reserved Stell+ERP s.r.o.